فرصت های شغلی به روز تنها در دنیای دیجیتال

بسم تعالی،

به اطلاع تمامی کارجویان و کارفرمایان محترم می رساند، کارگروه استخدام تیم دنیای دیجیتال مفتخر است بعد از راه اندازی دو کانال استخدامی در شبکه اجتماعی تلگرام اعلام نماید با بهره گیری از دانش افراد خود در این زمینه و ادغام این مهارت با مهارت های برنامه نویسی وب، بزودی بخش استخدامی تحت وب این گروه راه اندازی خواهد شد. این بخش جهت تکمیل توضیحات هر کدام از آگهی ها بوده که کارجویان محترم نیازی به صرف وقت جهت مطالعه تمام آگهی ها نخواهند داشت و با دیدن خلاصه آگهی، می توانند جهت دستیابی به تمامی متن و توضیحات آن به وبسایت دنیای دیجیتال مراجعه نمایند.

ضمنا می بایست خاطر نشان کرد که آدرس کانال های تلگرام این تیم جهت سایر دوستانی که تاکنون این کانال ها را مشاهده ننموده اند، به شرح ذیل به استحضار می رسد:

آدرس کانال استخدامی آی آر استخدام

آگهی های استخدامی استان کرمانشاه

یا اینکه داخل برنامه تلگرام خود آدرس های irestekhdam و estekhdam19 را که به ترتیب مربوط به کانال های آی آر استخدام و استخدامی های شهر کرمانشاه است را جستجو نموده و سپس گزینه join را انتخاب نمایید.

ضمنا از تمامی کارفرمایان خواهشمند است جهت درج رایگان آگهی های خود در سایت دنیای دیجیتال و کانال های استخدامی به آی دی مدیر کانال ها، پیام خود را ارسال نمایند.

با تشکر، مدیر وبسایت گروه دنیای دیجیتال.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *